LANGSUNG
LIVE Johor DT vs Selangor FC 1.85 / 3.40 / 2.10 LIVE KL City vs Kedah FA 2.00 / 3.25 / 3.20 Man City vs Arsenal (EPL) 1.75 / 3.60 / 4.20 Real Madrid vs Barca (La Liga) 2.05 / 3.30 / 3.10 LIVE Malaysia vs Thailand (AFF) 2.20 / 3.10 / 2.90 Liverpool vs Chelsea (EPL) 1.90 / 3.50 / 3.80 LIVE Johor DT vs Selangor FC 1.85 / 3.40 / 2.10 LIVE KL City vs Kedah FA 2.00 / 3.25 / 3.20 Man City vs Arsenal (EPL) 1.75 / 3.60 / 4.20 Real Madrid vs Barca (La Liga) 2.05 / 3.30 / 3.10 LIVE Malaysia vs Thailand (AFF) 2.20 / 3.10 / 2.90 Liverpool vs Chelsea (EPL) 1.90 / 3.50 / 3.80
Pertaruhan Bola Sepak Langsung

NextBet Bola Sepak – Liga Super Malaysia hingga EPL, Semua Ada di Sini

Dari gelaran Liga Super Malaysia yang memanas setiap hujung minggu hingga drama EPL yang ditunggu-tunggu setiap malam — NextBet membawa anda lebih dekat dengan setiap perlawanan melalui odds terbaik, liputan penuh, dan pengalaman pertaruhan langsung yang tiada tandingan di Malaysia.

100+
Liga & Kejohanan
300+
Perlawanan/Minggu
60+
Pasaran Per Perlawanan
98%
Kadar Bayar Balik
nextbet
0
Liga & Kejohanan
0
Perlawanan Setiap Minggu
0
Pasaran Per Perlawanan
0
% RTP Sukan

Perlawanan Bola Sepak Semasa

Odds dikemaskini masa nyata – daftar untuk akses penuh

Semua 🇲🇾 Liga Super Malaysia 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 EPL 🇪🇸 La Liga 🏆 AFF Cup ⚽ Liga Champions
Liga Super MalaysiaLIVE 67'
Johor DT vs Selangor FC
Skor: 1 – 0
1.85Johor DT
3.40Seri
2.10Selangor
Liga Super MalaysiaLIVE 34'
KL City FC vs Kedah FA
Skor: 0 – 0
2.00KL City
3.25Seri
3.20Kedah
AFF Championship 2026
🇲🇾 Malaysia vs 🇹🇭 Thailand
Esok, 20:45 WIB
2.20Malaysia
3.10Seri
2.90Thailand
English Premier League – GW 32
Man City vs Arsenal
Malam Ini, 02:45
1.75Man City
3.60Seri
4.20Arsenal
English Premier League – GW 32
Liverpool vs Chelsea
Isnin, 03:00
1.90Liverpool
3.50Seri
3.80Chelsea
La Liga – El Clásico
Real Madrid vs Barcelona
Sabtu, 03:00
2.05Real Madrid
3.30Seri
3.10Barcelona

Odds di atas adalah untuk tujuan ilustrasi. Daftar untuk melihat odds penuh dan terkini.

nextbet

Liga & Kejohanan Bola Sepak di NextBet

Dari padang hijau di Shah Alam hingga Stadion Wembley — kami liputi semua perlawanan yang anda minati

🇲🇾
Liga Super Malaysia
12 pasukan • 22 pekan • Musim 2026
60+ pasaran
🇲🇾
Liga Perdana Malaysia
14 pasukan • Promosi ke Liga Super
40+ pasaran
🇲🇾
Piala FA & Piala Malaysia
Kejohanan Piala Domestik Malaysia
30+ pasaran
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
English Premier League (EPL)
20 pasukan • 380 perlawanan/musim
80+ pasaran
🇪🇸
La Liga Sepanyol
Real Madrid, Barcelona & lebih lagi
70+ pasaran
🇩🇪
Bundesliga Jerman
Bayern Munich, Dortmund & lebih
65+ pasaran
🇮🇹
Serie A Itali
Inter Milan, Juventus, AC Milan
65+ pasaran
🏆
UEFA Liga Champions
Perlawanan Eropah terhangat
80+ pasaran
🌏
AFF Championship & Kelayakan Piala Dunia
Kejohanan Asia Tenggara & Asia
50+ pasaran

Kenapa Pemain Malaysia Pilih NextBet untuk Pertaruhan Bola Sepak?

Bola sepak dan Malaysia — hubungan ini sudah sebati sejak turun-temurun. Ramai yang masih ingat zaman kegemilangan Liga Malaysia pada era 1990-an, ketika nama-nama seperti Sabri Mat Nor, Soh Chin Aun, dan kemudiannya pemain-pemain moden seperti Mohd Safawi Rasid menjadi bualan. Semangat terhadap bola sepak tak pernah padam, dan kini ia datang dengan dimensi baru — pertaruhan sukan dalam talian yang lebih mudah, lebih selamat, dan lebih menyeronokkan dari sebelumnya melalui platform seperti NextBet.

Bagi pemain bola sepak yang serius di Malaysia, pilihan platform pertaruhan adalah keputusan penting. Tidak semua platform diciptakan sama — ada yang menawarkan odds yang terlalu rendah, ada yang proses pengeluarannya lambat, dan ada yang liputan perlawanannya terhad hanya kepada liga besar sahaja. Di NextBet, kami memahami keperluan sebenar pemain Malaysia kerana kami direka khusus untuk pasaran tempatan.

Salah satu perkara yang paling dibanggakan di NextBet ialah liputan Liga Super Malaysia yang menyeluruh. Ini berbeza daripada kebanyakan platform antarabangsa yang hanya fokus pada liga Eropah. Kami faham bahawa ramai pemain Malaysia jauh lebih mesra dengan dinamik Liga Super — siapa yang sedang dalam bentuk baik, keputusan terkini Johor DT, atau bagaimana prestasi Kedah FA setelah pemain baru mereka bergabung. Semua konteks tempatan ini membantu anda buat keputusan pertaruhan yang lebih bermaklumat.

Selain Liga Super Malaysia, NextBet juga menawarkan liputan lengkap untuk Piala FA Malaysia, Piala Malaysia, Liga Perdana, serta pertaruhan Pasukan Kebangsaan Malaysia dalam AFF Championship dan perlawanan kelayakan Piala Dunia. Ini sangat penting bagi peminat bola sepak Malaysia yang ingin menyokong pasukan kebangsaan sambil meraih peluang pertaruhan yang menarik.

nextbet

Untuk liga antarabangsa, NextBet menawarkan liputan paling menyeluruh yang ada di Malaysia. EPL — yang sudah jadi macam liga "wajib tonton" bagi ramai Malaysian — mendapat perhatian khusus dengan lebih 80 pasaran per perlawanan, merangkumi semua dari 1X2 standard hingga pasaran khusus seperti siapa yang akan jaringi gol pertama, jumlah tepukan penjuru, dan bahkan kiraan lemparan jauh dalam situasi tertentu. Kedalaman pasaran inilah yang membezakan NextBet dari platform biasa.

Dari segi pengalaman pertaruhan, NextBet menawarkan tiga mod utama yang sesuai untuk pelbagai jenis pemain. Pertama, pertaruhan pra-perlawanan (pre-match) di mana anda boleh pasang taruhan dari beberapa hari sebelum perlawanan bermula — memberikan masa untuk anda meneliti statistik, berita pasukan, dan membuat keputusan tanpa tergesa-gesa. Kedua, pertaruhan langsung (live betting) semasa perlawanan sedang berlangsung, di mana odds berubah secara masa nyata mengikut perkembangan di padang. Ketiga, pertaruhan akumulator atau parlay — di mana anda menggabungkan beberapa perlawanan dalam satu slip pertaruhan untuk gandakan potensi kemenangan.

Sistem live betting NextBet adalah antara yang paling responsif dan paling stabil di Malaysia. Tidak ada perkara yang lebih menjengkelkan daripada sistem yang perlahan atau kerap down tepat ketika perlawanan penting sedang berlangsung. Kami melabur berat dalam infrastruktur teknologi untuk memastikan pengalaman live betting yang lancar, tanpa lag, dan boleh digunakan dengan selesa melalui telefon pintar anda — sama ada menggunakan aplikasi mudah alih NextBet atau melalui pelayar web mudah alih.

Dari segi pembayaran, semua kaedah popular Malaysia diterima. Anda boleh deposit menggunakan Touch 'n Go eWallet, GrabPay, DuitNow, Boost, ShopeePay, atau pemindahan bank dalam talian melalui FPX yang merangkumi Maybank2u, CIMB Clicks, dan bank-bank tempatan lain. Deposit minimum hanya RM20, dan pengeluaran kemenangan diproses dalam masa 15 hingga 30 minit untuk ahli biasa, dan lebih cepat untuk ahli VIP.

Jadual Perlawanan Minggu Ini

Perlawanan Masa 1-X-2
Johor DT vs PJ City
Liga Super MY
Sab 8pm 1.70/3.5/4.5
Perak FC vs Melaka
Liga Super MY
Ahd 5pm 2.1/3.2/3.1
Man Utd vs Spurs
EPL GW33
Sab 10pm 2.3/3.4/3.0
Bayern vs Dortmund
Bundesliga
Sab 11pm 1.65/4.0/4.8
Inter vs Napoli
Serie A
Ahd 1am 2.0/3.3/3.6

Bonus Bola Sepak 150%

Deposit pertama anda digandakan sehingga RM1,500. Gunakan untuk pertaruhan Liga Super & EPL.

Tuntut Bonus Sekarang

Pasaran Pertaruhan Bola Sepak di NextBet

Lebih 60 jenis pasaran tersedia untuk setiap perlawanan — dari yang paling asas hingga yang paling khusus

1X2 Standard
Tuan rumah menang, seri atau tetamu menang
Handicap Asia
Kelebihan gol untuk pasukan yang lemah
Over / Under Gol
Lebih atau kurang dari jumlah gol ditetapkan
Skor Tepat
Ramal skor akhir perlawanan dengan tepat
Pencetak Gol
Siapa yang jaringi gol pertama atau bila-bila masa
Separuh Masa / Penuh
Keputusan di separuh masa berbanding akhir
Kedua Pasukan Jaringi
Sama ada kedua-dua pasukan akan mencetak gol
Cash Out Awal
Kunci keuntungan sebelum perlawanan tamat
nextbet

Tips Pertaruhan Bola Sepak untuk Pemain Malaysia

Teliti Statistik Sebelum Bertaruh

Jangan bertaruh ikut perasaan semata-mata. Semak rekod head-to-head pasukan, prestasi terkini (5 perlawanan terakhir), sama ada pemain utama cedera atau digantung, dan faktor padang sendiri atau luar.

Urus Bajet dengan Disiplin

Tetapkan had pertaruhan harian atau mingguan dan patuhinya. Ini bukan soal berapa banyak yang anda boleh menang, tapi berapa banyak yang anda selesa untuk pertaruhkan tanpa menjejaskan kewangan peribadi.

Guna Live Betting Secara Strategik

Pertaruhan langsung paling menguntungkan apabila anda menonton perlawanan secara terus dan dapat menilai momentum permainan. Jangan pasang taruhan live tanpa menonton perlawanan tersebut.

Parlay dengan Bijak

Parlay atau akumulator menawarkan pulangan besar, tapi risiko lebih tinggi. Bagi pemula, hadkan kombinasi kepada 3–4 perlawanan sahaja dan fokus pada liga yang anda benar-benar kenal.

Manfaatkan Program VIP NextBet

Pertaruhan bola sepak anda di NextBet mengumpulkan mata VIP. Semakin aktif anda bermain, semakin cepat naik taraf dan nikmati rebat mingguan sehingga 3% yang dikreditkan setiap Isnin.

Ciri-Ciri Unggulan Bola Sepak NextBet

Live Streaming Perlawanan

Tonton perlawanan terpilih secara langsung dalam platform NextBet sambil memasang taruhan masa nyata tanpa perlu beralih ke aplikasi lain.

Aplikasi Mudah Alih Dioptimumkan

Platform NextBet dioptimumkan sepenuhnya untuk skrin telefon pintar. Bertaruh di mana sahaja — dari sofa rumah, kedai mamak, atau semasa dalam perjalanan.

Notifikasi Perlawanan & Odds

Tetapkan peringatan untuk perlawanan pilihan anda dan terima notifikasi apabila odds berubah ketara atau masa pertaruhan hampir tamat.

Selamat & Berlesen

NextBet beroperasi di bawah lesen antarabangsa yang diiktiraf. Data dan transaksi anda dilindungi dengan enkripsi SSL 256-bit berkelas bank.

Soalan Lazim – Pertaruhan Bola Sepak NextBet

Ya, NextBet meliput semua perlawanan Liga Super Malaysia musim 2026 secara penuh — termasuk perlawanan pra-musim, semua pekan liga, perlawanan playoff, serta Piala FA dan Piala Malaysia. Setiap perlawanan dilengkapi dengan pelbagai pasaran pertaruhan, dari 1X2 standard hingga pasaran khusus. Kami juga menawarkan live betting untuk kebanyakan perlawanan Liga Super yang disiarkan secara langsung.

Ya, NextBet menawarkan pertaruhan langsung (live betting) penuh untuk semua perlawanan EPL. Anda boleh memasang taruhan semasa perlawanan sedang berjalan, dengan odds yang dikemaskini secara masa nyata mengikut perkembangan di padang. Pasaran live betting EPL di NextBet merangkumi Next Goal, Total Goals, Next Card, Corner Kick Count, dan banyak lagi. Ciri Cash Out juga tersedia untuk membolehkan anda mengurus pertaruhan aktif anda bila-bila masa sebelum perlawanan tamat.

Had minimum pertaruhan bola sepak di NextBet bermula dari RM1 sahaja, menjadikannya sesuai untuk semua peringkat pemain. Had maksimum pertaruhan bergantung pada pasaran, liga, dan tahap VIP anda. Untuk pasaran 1X2 liga besar seperti EPL, had maksimum standard boleh mencecah RM10,000 setiap slip, manakala ahli VIP Gold ke atas menikmati had yang lebih tinggi lagi. Untuk maklumat had spesifik, sila hubungi pasukan sokongan NextBet.

Jika sesebuah perlawanan ditangguhkan dan tidak diteruskan dalam masa 48 jam dari jadual asal, semua pertaruhan pra-perlawanan untuk perlawanan tersebut akan dibatalkan secara automatik dan wang anda akan dikembalikan penuh ke akaun NextBet anda. Untuk perlawanan yang telah bermula tetapi dihentikan sebelum tamat (kurang dari 90 minit untuk bola sepak), peraturan khusus mengikut jenis pasaran akan digunakan. NextBet sentiasa mengutamakan ketelusan dalam setiap keputusan sebegini.

Sedia untuk Bertaruh pada Perlawanan Kegemaran Anda?

Daftar NextBet percuma, deposit minimum RM20, dan mula nikmati pengalaman pertaruhan bola sepak terbaik di Malaysia — dari Liga Super hingga EPL.

Touch 'n Go • GrabPay • DuitNow • FPX • Deposit Min RM20 • Sokongan 24/7

English